Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

ŁKS Łomża najlepszy pod dachem

Piłkarze ŁKS Browar Łomża zwyciężyli w IV Turnieju Pamięci Tomka Kowalewskiego. Impreza została rozegrana w białostockiej hali Włókniarza. W finale łomżanie pokonali 5:3 DTS Helios Białystok.

Tomasz Kowalski zginął w wypadku drogowym, który wydarzył się w kwietniu 2002 roku w okolicach Wizny. W samochodzie jechało czterech piłkarzy grających wówczas w barwach ŁKS-u Łomża. Pod Wizną w ich samochód uderzyło auto prowadzone przez pijanego kierowcę. Tomasz Kowalewski zmarł po przewiezieniu do szpitala...

W tegorocznym turnieju imieniem Kowalewskiego wystartowało osiem zespołów. Drużyny podzielone na dwie grupy grały systemem „każdy z każdym”. Podopieczni Jerzego Engela nie mieli jednak sobie równych wygrywając na hali Włókniarza kolejne mecze - raz tylko remisując z Piasem Białystok 0 : 0. W finale po zaciętym pojedynku – ŁKS przegrywał nawet w pewnym momencie 2 : 3 – łomżanie pokonali DTS Helios Białystok 5 : 3.
Trzecie miejsce zajęli piłkarze Krypnianki Krypno, którzy w walce o podium pokonali Piasta Białystok. Piątę miejsce zajęła Mlekovita Wysokie Mazowieckie, szóste Sparta Augustów, siódme Hetman Białystok, a ósme Jagiellonia II Białystok.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę