Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@

Można składać wnioski o stypendia Starosty Łomżyńskiego

Starosta Łomżyński ogłosił dziś nabór wniosków na Stypendium Starosty Łomżyńskiego na rok szkolny 2021 – 2022. To forma wsparcia uzdolnionym dzieciom i młodzieży pobierających naukę na terenie Powiatu Łomżyńskiego.

Od wielu już lat Starosta Łomżyński motywuje uczniów fundując stypendia. Przyznawane jest w trzech obszarach: nauki, sportu i artystycznym. Szczególnie uzdolnieni z klas V-VIII, osiągający dobre efekty w nauce, sporcie czy sztuce mają szansę otrzymać dodatkowe wsparcie, które w tej edycji wynosi 2,5 tys. zł. Wnioski można składać do 30 września br. 

Szczegóły przyznawania i formularz dostępne są na stronie powiatu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę