Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Podlascy synoptycy ostrzegają przed załamaniem pogody

Główne zdjęcie
zdjęcie ilustracyjne

Możliwe są burze z gradem, lokalnie może spaść nawet 30 litrów wody na metr kwadratowy. Przed załamaniem pogody ostrzegają podlascy synoptycy.

Padać ma zacząć w poniedziałek (16.08) późnym wieczorem.

- Tym burzom lokalnie może towarzyszyć opad dużego gradu. Średnica - może mieć 3, może 4 cm. Wysokość opadów w trakcie burz - do 30 l na metr kwadratowy. Niewykluczone są porywy wiatru do 90 kilometrów na godzinę - mówi Magdalena Pękala z białostockiego biura prognoz.Opady deszczu i burze możliwe są również w nocy.

W nocy możliwe poryw wiatru do 90 kilometrów na godzinę. Od jutra szykuje się ochłodzenie - temperatura wyniesie od 18 do 20 stopni Celsjusza.

Podobnie będzie w następnych dniach.

 

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę