Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Dominika Szabłowska Laureatką Piosenki Wakacyjnej

Główne zdjęcie
Dominika Szabłowska fot. MDK Białystok

Dominika Szabłowska ze Studia eMDeK znalazła się w finale regionalnego "Konkursu Piosenki Wakacyjnej 2021". Siedemnastu młodych artystów z regionu województwa podlaskiego zaprezentowało piosenki o tematyce lata i wakacji.

W zorganizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku regionalnych eliminacjach "Konkursu Piosenki Wakacyjnej 2021" doskonale zaprezentowała się reprezentantka Łomży. Komisja jurorska, pod przewodnictwem Marty Szałkiewicz z Podlaskiego Instytutu Kultury w Białymstoku, po finale wojewódzkim z udziałem publiczności, zakwalifikowała dziewięcioro wokalistów. Wśród nich znalazła się trzecioklasistka Dominika Szabłowska na co dzień uczestniczy w zajęciach wokalnych Studia eMDeK z Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży prowadzonych przez Magdę Sinoff. Prezentacja Dominiki została oceniona bardzo wysoko, tym samym uzyskała tytuł "Laureata Konkursu Piosenki Wakacyjnej 2021".

 

210819083017.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę