Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Propozycje na weekend

Główne zdjęcie
Noc Świętojańska w Nowogrodzie (zdjęcie ilustracyjne)

Mimo dynamicznej pogody, jaką zapowiadają meteorolodzy, na nadchodzący weekend organizatorzy przygotowali kilka imprez. Przejrzeliśmy propozycje wydarzeń, które odbędą się w najbliższą sobotę i niedzielę.

Już dziś, w piątek, o ile pogoda tego nie zmieni, o 21.30 zapowiedziane jest kino plenerowe w Parku Jana Pawła II. Widzowie zobaczą amerykański dramat sensacyjny "Bogowie ulicy" z 2012 roku, oparty na scenariuszu i w reżyserii Davida Ayera. Głównymi bohaterami filmu są Taylor i Zavala, dwóch młodych policjantów, którzy patrolują niespokojne ulice południowego Los Angeles. Podczas rutynowego patrolu wpadają na trop makabrycznej zbrodni. Stojący za nią gang narkotykowy wydaje na nich wyrok. 

W sobotę 17. lipca w Galerii Sztuki Współczesnej o godz. 12.00 odbędzie się wernisaż wystawy Gabora Lörinczego. Nestor fotografii prasowej i reporterskiej w Łomży zaprasza na „Retrospekcje Fotograficzne”. Zobaczymy zdjęcia stare i nowsze, które przybliżą nam świat widziany oczami autora. 

Także w sobotę Wizna zaprasza na Noc Świętojańską. Od godz. 15.00 do północy w Parku w centrum Wizny odbywać się będą pokazy, koncerty, zabawy czy pokaz Fire show. Chętni będą szukać kwiatu paproci, wyplatać najdłuższy warkocz czy najpiękniejszy wianek. O 16.00 odbędzie się fiesta kolorów. O 15. zagra SUNSET, o 20. - BOYFRIRND, a o 21.50 – EFFECT.

Wszyscy którzy jeszcze nie spisali się w NSP2021, właśnie tego dnia będą mieli okazję dopełnić tego obowiązku. Na Nocy Świętojańskiej przy wypełnieniu formularza będą mogli Państwo liczyć na pomoc pracowników Urzędu Gminy w Wiźnie.  

W niedzielę 18. lipca w godzinach od 10.00 do 18.00 w Parku Jana Pawła II – Papieża Pielgrzyma odbędzie się dzień z klockami LEGO. W programie są pokazy, zajęcia konstruktorskie, konkurs i wystawa. Każdy będzie mógł spróbować swoich konstruktorskich sił przy budowaniu z kultowych klocków, czy rozwinąć wyobraźnię przy stoisku z automatyzowanymi robotami. Będzie można także wziąć udział w przejazdach robotów na specjalnej macie obrazującej nasze miasto. Urozmaiceniem eventu będzie robot Spicee, który będzie bawił się wspólnie z uczestnikami (robot Spicee ze względu na warunki pogodowe i bezpieczeństwo pracowników nie będzie ciągle obecny na wystawie, a jedynie podczas wzmożonej aktywności w Parku). 

Na Orliku 2012 MOSIR organizuje II Łomżyński Turniej Boule.

W wekend w Kinie Millenium będziemy mogli zobaczyć: animowane filmy: Luca, Mustang z Dzikiej Doliny - Droga do Wolności, horror: Escape Room - Najlepsi z najlepszych, familijny: Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów; Kosmiczny mecz - Nowa era oraz Sci-Fi: Czarna Wdowa.

W niedzielę 18 lipca potancówka na nadnarwiańskich bulwarach z zespołem Siemieniacy . Przy ulicy Żydowskiej 10 w każdą niedzielę  do końca września w godz. 16.00-20.00 można potańczyć.

 

210819083017.gif

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę