Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

W ślad za Boguskim?

Główne zdjęcie
Mariusz Marczak

Kolejni napastnicy ŁKS-u Łomża mają szanse gry w ekstraklasie. Po Rafale Boguskim, który już jest piłkarzem pierwszoligowej Wisły Kraków, szkoleniowcy z I i II ligi pytają o Marcina Truszkowskiego i Mariusza Marczaka. Piłkarzami z Łomży zainteresowane są dwa zespoły Amika Wronki i KS Łódź.

Marcin Truszkowski
Marcin Truszkowski
Boguski, Truszkowski i Marczak, to czołowi piłkarze łomżyńskiej jedenastki. W sumie, podczas jesiennej rundy rozgrywek, strzelili oni 20 goli. To niemal 2/3 wszystkich zdobytych przez ŁKS-u bramek (w sumie było ich 34).
Rafał Boguski już został sprzedany do pierwszoligowej Wisły Kraków, ale w Łomży wszyscy mają nadzieję, że zawodnik wiosna będzie wybiegał jeszcze na trzecioligowe boiska w barwach ŁKS-u. Tak przynajmniej zapewniano jeszcze kilka miesięcy temu, gdy podpisywano umowę sprzedaży piłkarza i gdy szkoleniowcem Wisły był Jerzy Engel ojciec trenera łomżan Jerzego Engela (jr). Niemniej czy teraz Wisła będzie chciała wypożyczyć łomżanom 'Dzikiego” nie wiadomo...

Zainteresowanie Truszkowskim i Marczakiem ze strony klubów z I i II ligi też nie powinno być dla nikogo zaskoczeniem. Obaj jesienią grali efektownie i efektywnie. Marcin Truszkowski strzelił 7 goli, a Mariusz Marczak 5.

Najprawdopodobniej w przerwie między rundami obaj piłkarze przejdą testy w tych zespołach. Czy w nich zostaną?

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę