Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 września 2021 napisz DONOS@

Utalentowani młodzi wokaliści

Łomżyńscy wokaliści, wychowankowie Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży z powodzeniem wzięli udział w Wojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "PIKuś" zorganizowanym przez Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku.

Tygodniowy Przegląd odbył się w kategoriach Mistrzowie Piosenki, Mistrzowie Recytacji oraz Forum Teatrów Amatorskich. W gronie Laureatów Przeglądu Mistrzowie Piosenki znalazła się  Kalina Luchcińska (kategoria klas V-VIII SP) oraz Anna Rutkowska i Kacper Frączek (kategoria przedszkole).

Wokaliści na co dzień uczestniczą w zajęciach Studia Wokalnego eMDeK prowadzonego przez Magdę Sinoff. 

 

W ramach "Lata z Kulturką" Miejski Dom Kultury - Dom Środowisk Twórczych zaprasza utalentowane wokalnie dzieci i młodzież do udziału w wakacyjnych warsztatach wokalnych prowadzonych przez Magdę Sinoff ; 2- 6.08 "Muzyczne ABC" - dzieci w wieku 7-12 lat, oraz 9 -13.08 "Wakacje z piosenką"- uczestnicy w wieku 12-20 lat. Organizatorzy planują zakończenie zajęć warsztatowych koncertami. 

Ilość miejsc ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Na warsztaty obowiązują zapisy (tel. 86 216 32 26).

 

Dodatkowe informacje
http://www.mdk.lomza.pl/index.php?wiad=1957 

(materiał nadesłany)


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę