Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lipca 2021 napisz DONOS@

Sławomir Dębek nowym dyrektorem ZSCKR w Marianowie

Główne zdjęcie
Sławomir Dębek

Sławomir Dębek wygrał konkurs na dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. chor. Jana Szymańskiego w Marianowie. Dotychczasowy dyrektor – Sławomir Łomotowski, swoją funkcję pełnił od 2016 roku.

Szkoła w Marianowie podlega pod Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi i to tam został przeprowadzony konkurs na początku czerwca 2021 roku. Dariusz Mamiński z ministerstwa informuje, że wpłynęły 3 oferty i 12-osobowa komisja, w głosowaniu tajnym, wskazała Sławomira Dębka na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. chor. Jana Szymańskiego w Marianowie.

Sławomir Dębek jest nauczycielem w Szkole Podstawowej w Konarzycach, w której uczy historii, WOS-u i informatyki. Jest także wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Łomżyńskiego i radnym w klubie PiS.

Swoje obowiązki obejmie  1. września 2021 roku. 

 

210723021652.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę