Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 sierpnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Policja poszukuje kierowcy, który potrącił dziecko na drodze Elżbiecin-Kalinowo i uciekł

Policja poszukuje kierowcy, który potrącił czteroletnie dziecko i uciekł. Do wypadku doszło w czwartek (17.06) o 19:30 na drodze Elżbiecin-Kalinowo w gminie Piątnica.

- Czteroletnie dziecko, które było pod opieką dziadka, w pewnej chwili wybiegło z posesji i zza zaparkowanego auta wbiegło pod inny pojazd. Siła uderzenia była tak duża, że dziecko wpadło do przydrożnego rowu. Zostało zabrane do szpitala w Białymstoku - mówi Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Kierowca nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy rannemu dziecku. Dlatego policjanci proszą o kontakt wszystkich świadków wypadku.

- Pojazd biorący udział w tym zdarzeniu odjechał z miejsca. Apelujemy do wszystkich osób, które mogą wiedzieć coś na ten temat o kontakt z najbliższą jednostką policji, bądź telefon na numer alarmowy 112 - dodaje Urszula Brulińska.

Za ucieczkę z miejsca wypadku może grozić do dwunastu lat wiezienia i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. 

 

210723021652.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę