Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 22 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Ostatnia jesień... Boguskiego

Główne zdjęcie
Rafał Boguski
strzelec 8 goli
(od lutego zawodnik Wisły Kraków)

- Ten sezon dla drużyny był naprawdę bardzo dobry. Świadczą o tym wyniki. Przez całą rundę nie przegraliśmy nawet jednego meczu. Uważam, że cały zespół się spisał. Każdy z zawodników, który wchodził na murawę wnosił coś do gry. Przede wszystkim słowa uznania należą się trenerowi. Jerzy Engel (jr) dobrze nas przygotował do gry. Na treningach i w szatni mieliśmy dużo taktyki i to przyniosło efekt.

Jeżeli miałbym oceniać swoje występy, to mam do siebie sporo zastrzeżeń. Niestety, ale słabo było ze skutecznością. Mogłem strzelić nawet dwa razy więcej goli.(...) Od lutego oficjalnie będę zawodnikiem Wisły Kraków, ale jeszcze nie wiem gdzie będę grał. Sądzę, że wiosenna runda może być trudna. Mazowsze Grójec i Pelikan Łowicz nie zrezygnowali z walki o awans. Przewaga, którą mamy jest duża, ale... przegranie na początek wiosny spotkania czy dwóch może sprawić, że będzie bardzo gorąco.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę