Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 sierpnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

"Przygarnij roślinę doniczkową" - druga edycja akcji M-GOK-u w Jedwabnem

Główne zdjęcie
Fot. Adam Dąbrowski/Radio Białystok

Można wymienić przyniesioną roślinę doniczkową na inną lub wziąć kwiat w zamian za dobrowolny datek – w Jedwabnem rozpoczęła się akcja „Przygarnij roślinę doniczkową”.

- Zauważyłyśmy, że ludzie mają w domu kilka takich samych kwiatów i nadal je rozsadzają lub rośliny są już zbyt duże do ich mieszkań i wpadłyśmy na taki pomysł – mówi instruktorka Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury Marzena Bagińska.

Spodobał się on mieszkańcom tak bardzo, że już pierwszego dnia do M-GOK-u przyniesiono około dziesięciu roślin.

- Zainteresowanie niektórymi było tak duże, że musieliśmy je rozsadzić, żeby zadowolić więcej osób – śmieje się druga instruktorka Katarzyna Sobuta. – A przy okazji ludzie, którzy przychodzą do nas z kwiatkami albo po, nie dowiadują się, co jeszcze robimy w ośrodku i co proponujemy mieszkańcom.

Dodatkową korzyścią z tej akcji jest fakt, że wszystkie datki, które będą zbierane do końca lipca, przeznaczone zostaną na powypadkową rehabilitację komendanta Nadnarwiańskiego Hufca ZHP, do którego należy także drużyna z Jedwabnego.

Cała akcja "Przygarnij roślinę doniczkową" trwać będzie zaś do połowy października.

 

210723021652.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę