Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 sierpnia 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Wciąż nie wiadomo, kim był mężczyzna, którego ciało znaleziono w okolicy Szczuczyna

Główne zdjęcie
Zdjęcie ilustracyjne

Wciąż nie wiadomo, kim był mężczyzna, którego ciało znaleziono w spalonym samochodzie pod miejscowością Niedźwiadna w okolicy Szczuczyna.

Ciało było tak zwęglone, że potrzebne są badania DNA do jego identyfikacji. Zajmują się tym pracownicy Zakładu Medycyny Sądowej.

Ustalenia policjantów wskazują, że samochód pochodzi z terenu województwa mazowieckiego. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że samochód może należeć do mężczyzny, którego zaginięcie zgłoszono w ubiegłym tygodniu w Ostrowi Mazowieckiej.

210723021652.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę