Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 14 czerwca 2021 napisz DONOS@
źródło: radio.bialystok.pl

Mieszkańcy Zambrowa mogą wyrazić swoją opinię na temat pierwszych koncepcji przebiegu tzw. południowej obwodnicy miasta

Do 29 kwietnia każdy mieszkaniec Zambrowa może wyrazić swoją opinię na temat pierwszych koncepcji przebiegu tzw. południowej obwodnicy miasta.

Ta inwestycja ma wyprowadzić z Zambrowa ruch tranzytowy odbywający się drogami 63 i 66 i połączyć je z krajową S-8.

To na razie pierwszy etap, czyli tzw. Uproszczone Studium Korytarzowe – uprzedzają projektanci. Ma ono wskazywać przez jakie obszary, tereny i które działki przebiegać będzie przyszła obwodnica.

Każdy zainteresowany może przekazać swoje sugestie i obawy za pomocą formularzy zamieszczonych m.in. na stronie Urzędu Miasta lub bezpośrednio na stronie dk63-dk66-obwodnica-zambrowa.pl/.

Na razie konsultacje dotyczą wyznaczonych ośmiu obszarów czyli tzw. korytarzy. Projektanci zapowiadają już jednak dalsze zbieranie opinii mieszkańców, kiedy zaprezentują im trzy alternatywne trasy przebiegu przyszłej obwodnicy.

 

210521023159.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę