Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

PWSIiP zaprasza na Otwarte Drzwi – Wirtualnie

Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży w czasie zamknięcia i izolacji zaprasza na Wirtualne Drzwi Otwarte. Zachęca do spaceru z wykładowcami i studentami po swoich włościach. Pokazać chce, gdzie studentom w zgłębianiu arkan wiedzy towarzyszą alchemicy dziedzin wielu.

Dwie studentki i dwóch studentów nie tyle ma oprowadzić, bo przecież ciągle siedzimy w fotelu, ale oni mają się męczyć, aby nam pokazać na filmikach te nowoczesne pracownie i campus na które poszły takie miliony. Mało tego, Jego Magnificencja Rektor prof. Dariusz Surowik zachęca, aby maturzyści wypytali tych czworo mocniej, niż ci wspomniani alchemicy „Podpowiedzą – czytamy w przesłanej enuncjacji - dlaczego warto wybrać PWSIiP jako swoją akademicką przystań”. Dlatego, drodzy maturzyści, pytajcie i dopytujcie. To jest ten czas. Skorzystajcie z ich błędów lub trafności wyboru. www.pwsip.edu.pl/

PWSIiP w Łomży zapewnia bezpłatne studia dzienne na trzech wydziałach: Wydziale Informatyki i Nauk o Żywności, Wydziale Nauk Społecznych i Humanistycznych, Wydziale Nauk o Zdrowiu. Do tego jeszcze kilkanaście praktycznych kierunków.  

A tak na poważnie, to Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży funkcjonuje od 2004 roku. Chwali się, że jej mury opuściło ponad 6 tysięcy absolwentów, a każdego roku akademickiego 2 tysiące studentów nabywa praktyczne umiejętności. Oczkiem w głowie jest naszpikowana nowoczesną technologią Centrum Symulacji Medycznych.

Uczelnia szczyci się wysokimi lokatami w rankingach (vide coroczne rankingi czasopisma „Perspektywy) i prężnym rozwojem na tle działających publicznych uczelni zawodowych w kraju. Przez wszystkie lata istnienia PWSIiP pozyskała ponad 120 milionów złotych zewnętrznych funduszy, inwestując je w rozwój infrastruktury, podnoszenie warunków studiowania, realizację projektów o regionalnym i ponad regionalnym znaczeniu. Misja placówki brzmi: „Kształcimy Praktyków”.

 

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę