Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Walizka z pieniędzmi od ministra

Łomżyński Teatr Lalki i Aktora otrzymał 153 000,00 zł. dofinansowania z ministerstwa kultury, dziedzictwa narodowego i sportu w ramach tegorocznego programu z zakresu teatru. Ministerstwo opublikowało dziś wyniki naboru.

W tym roku zgłoszono ogromną ilość projektów, bo aż 488. Konkurs adresowany był do zawodowych teatrów, samorządowych instytucji kultury, organizacji pozarządowych, a także małych inicjatyw. "Celem programu jest wspieranie najwartościowszych zjawisk i trendów we współczesnym teatrze" – czytamy na stronie Ministerstwa. 

Minister postanowił kwotą 153 000,00 zł wesprzeć 34. Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Walizka”. Projekt przygotowany przez TliA w Łomży uzyskał wysoką sumaryczną notę 84 pkt. i zajął 4 miejsce w całym zestawieniu. 

Poza „Walizką” w województwie podlaskim wsparcie otrzymali: 176 tys. zł Białostocki Teatr Lalek na 4. Międzynarodowy Festiwal Teatrów dla Dorosłych „Metamorfozy Lalek" i 150 tys. zł Teatr Dramatyczny w Białymstoku na 5. Festiwal „Kierunek Wschód”.

Ministerstwo w tym rozdaniu wydało 6 836 350,00 zł.

 


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę