Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Z kibicami na Kozienice

Najbliższy niedzielny mecz ŁKS Browar Łomża - MZKS Kozienice będzie ostatnim spotkaniem łomżyńskiej jedenastki w jesiennej rundzie trzecioligowych rozgrywek. To także najprawdopodobniej ostatni mecz Rafała Boguskiego w barwach ŁKS Łomża. Póki co łomżanie nie przegrali żadnego ze spotkań. Za każdym razem grając na własnym boisku piłkarze ŁKS -u mogli liczyć na wsparcie setek, a nawet tysięcy kibiców. Piłkarze i działacze klubu liczą, że i w niedzielę stadion zapełni się po brzegi.

O przyjście kibiców ŁKS-u na ostatni mecz jesieni działacze piłkarscy już zabiegają. Zaapelowano do wszystkich szkół nie tylko z Łomży ale i regionu o organizację grup kibiców, które będą mogły wejść na stadion bez konieczności kupowania biletów. Będą też specjalne nagrody dla „najbardziej widocznej biało-czerwonej grupy”.
W czwartek (3 listopada) o godz. 17.00 w siedzibie ŁKS-u odbędzie się spotkanie trenera i działaczy Klubu z kibicami. Wspólnie mają się zastanowić jaką godną oprawę nadać temu spotkaniu. Już wiadomo, że Klub przygotował wiele atrakcji dla kibiców. Zaplanowano losowanie nagród od głównego sponsora BROWARU ŁOMŻA, w przerwie meczu konkurs rzutów karnych, a także upominki dla najmłodszych kibiców.
Poza tym Jerzy Engel jr nie raz podkreślał, że dobry doping jest jak 12 zawodnik na boisku i o tego zawodnika będzie zapewne zabiegał. Jeżeli łomżanie mecz ten by wygrali byłaby to - po raz pierwszy w historii - runda bez porażki.

Mecz będzie ważny także z innej przyczyny. Najprawdopodobniej będzie to ostatnie spotkanie jakie w barwach ŁKS Łomża rozegra Rafał Boguski. Czołowy napastnik Łomży został wykupiony przez Wisłę Kraków, a po zmianie trenera w tej drużynie (był nim Jerzy Engel senior – ojciec trenera ŁKS-u) trudno oczekiwać, że pozwolą Boguskiemu grać jeszcze wiosną w Łomży.

Mecz ŁKS Browar Łomża - MZKS Kozienice budzi zainteresowanie także w kraju. Już wiadomo, że mecz będzie transmitowany przez ogólnopolskie telewizje Tele5 oraz Polonia1.

Dodajmy tylko, ze spotkanie ŁKS Browar Łomża - MZKS Kozienice odbędzie się w najbliższą niedziele 6 listopada na stadionie przy ul. Zjazd 18 w Łomży. Początek o godz. 13.00.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę