Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Agnieszka Muzyk została dyrektorem OKE w Łomży

Główne zdjęcie
Dr Agnieszka Muzyk

Od 2 marca 2021 roku dr Agnieszka Muzyk pełni funkcję dyrektora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży. Nowa Pani dyrektor wygrała dwuetapowy konkurs na to stanowisko.

Agnieszka Muzyk jest doktorem socjologii. Ukończyła studia menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej oraz kursy z zakresu projektów dydaktycznych i zarządzania projektami badawczymi i rozwojowymi.

-Traktuję, jakbym wróciła do domu - mówiła na gorąco, po przyjęciu z rąk dra Marcina Smolika, Dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, aktu o wygranym konkursie. W obecności załogi, rano, dyrektor CKE gratulował wygranego konkursu.

- OKE w Łomży to miejsce bardzo bliskie mojemu sercu. Mam poczucie jakbym wróciła do domu, zawodowego domu - mówiła dyrektor OKEw Łomży dr Agnieszka Muzyk. - Znaczną część swojego życia zawodowego, bo 15 lat, spędziłam w tej instytucji. OKE to firma, która jest niezwykle ważną instytucją oświatową. To bardzo ważne, że jest zlokalizowana w Łomży. Cieszę się, że jest mi dana praca ze wspaniałym zespołem profesjonalistów. Przed nami ważne zadania. Realizacja ustawowych zadań w trudnych, pandemicznych czasach - zakończyła Muzyk.

Dr Agnieszka Muzyk od 1999 roku pracowała w OKE w Łomży w dziale badań i analiz. Związana była także z PWSIiP w Łomży. W 2014 roku z listy PiS została wybrana do Sejmiku Województwa Podlaskiego. Nie trwało to długo, ponieważ po wygranych wyborach prezydent Mariusz Chrzanowski zaproponował jej zastępstwo, które przyjęła na początku 2015 roku, tym samym zrzekając się mandatu radnego wojewódzkiego. Zastępcą prezydenta Łomży Agnieszka Muzyk była do maja 2018 roku. W tym samym roku bezskutecznie kandydowała z listy PiS na prezydenta Łomży. Przez kilka lat kierowała Łomżyńskim Forum Samorządowym. Od początku 2020 roku pełniła funkcję zastępcy dyrektora ARiMR w Łomży. 

Na stanowisku dyrektora OKE zastąpiła Jolantę Gołaszewską, która przeszła na emeryturę. 

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę