Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zrób makijaż, nagraj filmik i wygraj w PWSIiP

- Dobrze dobrany makijaż podkreśla urodę kobiety, tuszuje mankamenty i dodaje pewności siebie - mówi Monika Dąbrowska z Biura Rektora PWSIiP w Łomży i zachęca miłośników sztuki makijażu do startu w konkursie. - Pomimo pandemii koronawirusa, Zakład Kosmetologii na Wydziale Nauk o Zdrowiu PWSIiP zaprasza do udziału w VI Akademickich Mistrzostwach Makijażu Fantazyjnego. Rywalizacja odbędzie się wirtualnie pod hasłem „Po drugiej stronie lustra online”. Uczestniczkami i uczestnikami mogą być uczący się w szkołach policealnych kosmetycznych i studiujący w szkołach wyższych na kosmetologii. Zapraszamy także uczennice i uczniów ze szkół ponadpodstawowych.

Miłośnicy sztuki makijażu i przyszli fachowcy w dziedzinie będą mogli stosować efekty specjalne, np.: sztuczne rzęsy, kępki rzęs, cyrkonie i elementy ozdobne, aplikowane przy pomocy kleju. Aby zwiększyć szanse na uznanie w oczach jury, trzeba posłużyć się stylizacją ubioru oraz fryzury jako części składowych całego projektu. Konkursowa fryzura musi być wykonana podczas konkursu, co należy uwiecznić na filmiku, obrazującym powstawanie całego makijażu i efekty wraz ze stylizacją w terminie do 31. marca 2021 r. Czasu na przygotowania trochę jest, ale nie za dużo, ponieważ nie dopuszcza się modelek z makijażem permanentnym. Kto więc chce wystartować, powinien zacząć szukać koleżanki, mającej ochotę poddać się zabiegom kosmetycznym o charakterze fantazyjnym i współpracować przy tworzeniu wizerunku po tej stronie lustra, aby wzbudzić zachwyty i po tamtej.

Zgłoszenia do połowy marca

Warunkiem udziału w Mistrzostwach jest nadesłanie skanu formularza zgłoszeniowego w terminie do 15. marca na adres mailowy: podrugiejstronielustra@pwsip.edu.pl - Natomiast na nagrania czekamy do 31. marca - zachęca Monika Dąbrowska. - O wygranej poinformujemy 9. kwietnia.

Zasady zawiera Regulamin VI Akademickich Mistrzostw Makijażu Fantazyjnego. Wygrać można zestawy kosmetyków, kuferek na kosmetyki, wielofunkcyjne urządzenie do peelingu i urządzenie Darsonval. Ponadto pytania merytoryczne o warunki konkursowe można skierować również do Pani dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu dr hab. Małgorzaty Knaś na e-mail: mknas@pwsip.edu.pl. 

Mirosław R. Derewońko

tel. 696 145 146
mrd@4lomza.pl

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę