Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Włamywacz, który słyszał "kobiecy głos" trafił do aresztu

Karolowi K., 23-letniemu mieszkańcowi Łomży, którzy podczas zatrzymania przy próbie kradzieży auta tłumaczył policjantom, że "kobiecy głos" nakazał mu odjechać tym autem, Prokuratura Rejonowa w Łomży postawiła min. zarzuty popełnienia przestępstw z art. 278a§1 kk oraz z art. 279§1 kk., czyli kradzieży zuchwałej i kradzieży z włamaniem.

Prokuratura Rejonowa w komunikacie informuje, że z ustaleń śledztwa wynika, iż podejrzany w dniach 8 lutego 2021 roku oraz 10 lutego 2021 roku dopuścił się zuchwałych kradzieży w lombardach na terenie Łomży, dokonując zaboru mienia w postaci telefonu komórkowego oraz tabletu o łącznej wartości 900zł. Ponadto ustalono, iż podejrzany wybijając szybę, w dniu 26 stycznia 2021 roku, dokonał włamania do sklepu NeoNet skąd dokonał kradzieży ekspresu ciśnieniowego o wartości 2200zł. Ponadto Karol K. usiłował dokonać dwóch włamań na terenie Łomży - do domu mieszkalnego przy ulicy Żabiej oraz pojazdu Renault Megane.

Sąd Rejonowy w Łomży, na wniosek prokuratora, zastosował wobec Karola K. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.  

 

Włamywacz słyszał "kobiecy głos"
Próbowali okraść Neonet?


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę