Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Próbowali okraść Neonet?

Prawdopodobnie co najmniej jeden złodziej grasował w nocy z wtorku na środę w bezpośrednim sąsiedztwie kompleksu marketów Parku Handlowego przy alei Józefa Piłsudskiego w Łomży.

Przed północą intruz wyrwał studzienkę ściekową, służącą do odprowadzania wody deszczowej z tyłu budynku. Chciał również rozbić przednią szklaną fasadę, od strony alei, jednak bezskutecznie, ponieważ okazała się antywłamaniowa. Sprawca zniszczeń najwyraźniej próbował włamać się do salonu Neonetu ze sprzętem elektronicznym, m.in., komórkami telefonicznymi i RTV. Zamiar nie powiódł się, gdyż natychmiast zadziałał system alarmowy, wzywający do interwencji pracowników ochrony, którzy poinformowali Policję.
Próbę włamania zarejestrowały kamery monitoringu Parku Handlowego. Funkcjonariusze KMP w Łomży analizują nagrania. Zaczęło się szacowanie kosztów zniszczeń. 

Mirosław R. Derewońko

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę