Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Krzysztof Jurgiel z Białegostoku nowym ministrem rolnictwa

Nowo zaprzysiężony minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel zamierza rozpocząć urzędowanie od prac związanych z ustawą o biopaliwach. Krzysztof Jurgiel powiedział dziennikarzom, że chce, by polskie rozwiązanie tej kwestii było podobne do zastosowanych wcześniej w krajach Unii Europejskiej. Chodzi o pięcioprocentowy udział biokomponentu w paliwie. Minister zaznaczył, że ostatecznie rozstrzygnie o tym Sejm. Krzysztof Jurgiel chce także renegocjowania Traktatu Akcesyjnego w punktach dotyczących dopłat bezpośrednich dla rolników, a także kwot produkcyjnych.


W jego przekonaniu, jak najszybciej należy "spłaszczyć" różnicę w dotowaniu polskich rolników i farmerów "starej" Unii.
210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę