Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 29 lutego 2024 napisz DONOS@

Bilety do Teatru przez internet

W najbliższy weekend można wybrać się do Teatru Lalki i Aktora w Łomży na spektakl pt. Królik Edward. Tym razem zamiast stać w kolejce po bilet, można go kupić przez internet – informuje TLiA w Łomży.

Sprzedaż odbywa się za pośrednictwem platformy Bilety24, która zapewnia prostą obsługę procesu zakupowego. Od teraz, linki do zakupu biletów znajdziecie w szczegółach każdego wydarzenia, zarówno na naszej stronie, jak i Facebooku – wyjaśnia Teatr. Wszystkie dostępne bilety znajdą się na stronie operatora: https://www.bilety24.pl/organizator/teatr-lalki-i-aktora-w-lomzy-1241.html

Teraz wystarczy przyjść do Teatru z wydrukowanym lub zapisanym na smartfonie biletem. Plik w formacie PDF operator wysyła po akceptacji płatności. Należy pamiętać, aby numer biletu, kod kreskowy i kod QR były wyraźne, tak aby możliwa była weryfikacja ich poprawności przez  personel teatru. W przypadku problemów z płatnością, czy też innym etapem procesu zakupowego prosimy o bezpośredni kontakt z operatorem platformy. Bilety nadal można rezerwować w dotychczasowy sposób lub zakupić przed spektaklem – przypomina instytucja kultury.

Oczywiście w związku z obowiązkiem dostosowania się do warunków prezentacji wydarzeń artystycznych TliA w Łomży informuje, że na spektakle dostępna jest ograniczona ilość miejsc na sali widowiskowej (max. 50% miejsc na sali). Dlatego należy wcześniej albo kupić bilet przez internet, albo dokonać wcześniejszej rezerwacji telefonicznej biletów. Rezerwacje przyjmuje Biuro Organizacji Widowni: tel. 86 216 31 93, 666 383 704.

240206081801.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę