Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 stycznia 2021 napisz DONOS@

SowaSQL zamknie bibliotekę w Łomży

W dniach 7-8 stycznia, ze względu na wdrożenie SowySQL, nie będzie można wypożyczać w placówkach MBP przy ul. Długiej 13 i ul. 3 Maja 6A - informuje Biblioteka Publiczna w przesłanym komunikacie. W nowy 75. już rok swojej działalności, książnica łomżyńska wkracza user friendly.

Od 11 stycznia w placówkach: Wypożyczalnia Główna, Oddział dla Dzieci i Dział Zbiorów Specjalnych zacznie działać nowy system zarządzania wypożyczeniami SowaSQL. "Każdy czytelnik otrzyma elektroniczną kartę czytelnika, którą będzie mógł posługiwać się we wszystkich placówkach MBP w Łomży bez konieczności rejestracji w każdej z agend (jak to miało miejsce dotychczas)" - informuje książnica. Korzystanie na smartfonach i tabletach z usług dostępnych w katalogu stanie się tym samym wygodniejsze i bezpieczniejsze.

„Użytkownicy korzystający z katalogu biblioteki na swoich smartfonach docenią przede wszystkim intuicyjną nawigację i przejrzystą szatę graficzną – zachwala MBP - którą wyraża nowoczesny układ nagłówka i menu dopasowujące się do różnych rodzajów ekranów urządzeń mobilnych. Czytelnicy będą mogli korzystać ze wszystkich formularzy: logowania i generowania nowego hasła użytkownika, samodzielnego rejestrowania użytkownika w bibliotece, składania propozycji zakupu czy zamówień międzybibliotecznych”.  

Miejska Biblioteka Publiczna w Łomży przeprasza, ale ze względu na trwające wdrożenie systemu i szkolenia, mimo dokładanych starań o minimalizacji uciążliwości, mogą wystąpić pewne zmiany w funkcjonowaniu placówek. Od 11 stycznia 2021 juz zaprasza wszystkich do korzystania ze zbiorów biblioteki w pełnym zakresie. Od 1 lutego system SowaSQL zostanie wdrożony w filiach bibliotecznych na terenie miasta Łomża.

200829104429.jpg

 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę