Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 stycznia 2021 napisz DONOS@

28. Festiwal Piosenki Przedszkolaków MAMA, TATA i JA

Kacper Frączek z Publicznego Przedszkola Nr 15 zdobył I miejsce w tegorocznych, zdalnych eliminacjach miejskich Festiwalu.

W dniu 15 grudnia 2020r. w Miejskim Domu Kultury – Domu Środowisk Twórczych w Łomży odbyły się eliminacje miejskie do 28. Festiwalu Piosenki Przedszkolaków MAMA, TATA i JA.

Jury w składzie ; Urszula Durzyńska – wokalistka, instruktor muzyki, Natalia Wysocka – logopeda, Jolanta Szleszyńska – nauczyciel przedszkola, animator zabaw dla dzieci, oraz Magda Sinoff – instruktor muzyki, po wysłuchaniu nadesłanych prezentacji konkursowych postanowiło przyznać ; 

I Miejsce – Kacprowi Frączek - Publiczne Przedszkole Nr 15 w Łomży

II Miejsce – Zuzannie Olejnik  - Publiczne Przedszkole Nr 9 w Łomży

oraz zakwalifikować do udziału w finałach wojewódzkich  Festiwalu w odbywających się w Podlaskim Instytucie Kultury w Białymstoku Kacpra Frączka. 

Osoby nagrodzone proszone są o odbiór nagród w sekretariacie MDK-DŚT (1 piętro, ul.Wojska Polksiego 3, godz. 8.00 - 15.00)

 


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę