Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 stycznia 2021 napisz DONOS@

Konkurs plastyczny „Jak Fundusze Europejskie zmieniły moją okolicę?”

Główne zdjęcie
Szymon Sawicki

Szymon Sawicki uczeń klasy 4 c Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łomży zdobył II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Jak Fundusze Europejskie zmieniły moją okolicę?”.

- Zadaniem uczestników konkursu było pokazanie za pomocą różnych technik plastycznych zmian, które nastąpiły w województwie podlaskim dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich, w szczególności projektów dofinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 - pisze szkoła w nadesłanym komunikacie.

Praca Szymona została doceniona za oryginalność i kreatywność w ujęciu tematu. Jako nagrodę utalentowany uczeń otrzymał stmartfona. Praca powstała pod kierunkiem pani Małgorzaty Czochańskiej.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę