Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 27 września 2023 napisz DONOS@

Bony na szkolenia szansą na zdobycie nowych kwalifikacji za ułamek ceny

Łomżyńskie Forum Samorządowe przyjęło nowy regulamin rekrutacji dotyczący bonów szkoleniowych, co oznacza że wkrótce rozpocznie się nabór wniosków na kursy z dofinansowaniem. Bon edukacyjny można przeznaczyć na pokrycie kosztów jednego lub kilku szkoleń aż w 85%. Decydując się na kurs w cenie np. 10 000 zł. koszt dla uczestnika wyniesie zaledwie 1500 zł.

W ramach projektu osoby zainteresowane będą mogły skorzystać z bonów na szkolenia i kursy z informatyki, języków obcych, prawa jazdy oraz na studia podyplomowe czy szkolenia zawodowe.

Warto zauważyć, że przyznanego bonu nie można wykorzystać w każdym ośrodku szkoleniowym - musi być to placówka posiadająca odpowiednio wysoki poziom usług pozwalający na wpis do bazy usług rozwojowych. Jedną z firm, która realizuje Bony Edukacyjne jest Ośrodek Szkolenia Kierowców BOCIAN, oferujący kursy prawa jazdy, kursy kierowcy zawodowego (np. kurs kwalifikacji, ADR) oraz kursy języka angielskiego.

Ośrodek Szkolenia Kierowców BOCIAN zapewnia wysoką jakość kształcenia, wyróżnia się wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz dużym zapleczem dydaktycznym. Ośrodek posiada akredytację Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz certyfikat jakości DEKRA SUS, które stanowią potwierdzenie spełnienia określonych wymogów i zapewnienia wysokiej jakości prowadzenia szkolenia. Element ten jest bardzo ważny przy podejmowaniu decyzji o wybraniu właściwego podmiotu do wykorzystania BONU, daje nam on gwarancję satysfakcji z odbytego szkolenia.

Ośrodek Szkolenia Kierowców BOCIAN prowadzi kursy prawa jazdy wszystkich kategorii. Flota którą posiada pozwala na przygotowanie kursanta do pracy kierowcy zawodowego. Samochody ciężarowe oraz AUTOBUS są identyczne jak w WORD Łomża, co znacząco ułatwia zdanie egzaminu państwowego. „Jedyni w regionie posiadamy ciągnik siodłowy z naczepą, co pozwala nam kompleksowo przygotować kursantów do pracy jako kierowca zawodowy. Możliwość jazdy ciągnikiem siodłowym to niewątpliwy atut naszego Ośrodka” – mówi kierownik OSK BOCIAN Agnieszka Bohdan

tekst płatny

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę