Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 17 stycznia 2021 napisz DONOS@

Łomżynianka doceniona na ogólnopolskim festiwalu wokalnym

Katarzyna Boguska, Solistka Studia Wokalnego eMDeK z Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży prowadzonego przez Magdę Sinoff, zdobyła II Nagrodę w II Ogólnopolskim Festiwalu Pieśni i Poezji Patriotycznej. Organizatorem Festiwalu było Lipskie Centrum Kultury.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną tegoroczny Festiwal odbył się w formie on-line. Jury doceniło łomżyniankę której prezentacja konkursowa była jedną z 84 nadesłanych. Współorganizatorem Festiwalu było Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

materiał nadesłany: MDK-DŚT


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę