Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 25 września 2023 napisz DONOS@

Bon edukacyjny – unikalna szansa na podwyższenie kwalifikacji

Program dofinansowania usług edukacyjnych rusza ponownie. Jest to ogromna szansa na podwyższenie kwalifikacji. Jednak organizatorów kursów i szkoleń trzeba wybierać z głową.

Już lada dzień rusza kolejna edycja projektu BONY EDUKACYJNE, który pozwala na dofinansowanie kursów i szkoleń, w których uczestniczą mieszkańcy województwa podlaskiego. Firmy szkoleniowe już w tej chwili prowadzą zapisy na szkolenia z dofinansowaniem w wysokości 85%. W ramach programu można podwyższyć swoje kwalifikacje w zakresie informatyki, języków obcych, marketingu czy obsługi klienta. To niewątpliwa okazja i wielka szansa dla dorosłych.

W Internecie aż roi się jednak od reklam kursów z dofinansowaniem dla określonych grup uczestników. Jednak w większości są to oferty podszywające się jedynie pod programy unijne. Uzyskanie realnego dofinansowania nie jest bowiem tak łatwe jak jedno kliknięcie w baner reklamowy i wypełnienie formularza z danymi kontaktowymi.

Pani Ania z Zambrowa miała okazję skorzystać z jednego z takich „rewelacyjnych kursów językowy z dofinansowaniem”. Jej wkład miał wynosić jedynie 150 złotych. Wydawało się, że jest to okazja jakich mało. Niestety, w ramach tego „dofinansowanego kursu” dostała tylko przesyłkę z płytą CD, a nauczyć angielskiego miała się już sama.

Rozczarowanie, które ją spotkało spowodowało nieufność do wszelkich ofert z dofinansowaniem, do czasu natrafienia do szkoły językowej Linguo.

W Linguo w końcu zrealizowałam swój cel jakim było podniesienie znajomości języka. Manager oddziału pomógł mi wypełnić wniosek, wszystko wyjaśnili, przeprowadzili mnie przez całą procedurę uzyskania środków z UE na szkolenie. Byłam pewna ile i za co płacę. Dzięki temu, że trafiłam właśnie na szkołę Linguo mogłam uczyć się języka z native speakerami w godzinach, które mi odpowiadały. Do tego na koniec kursu zdałam egzamin TOEIC, co stanowi potwierdzenie moich kompetencji językowych. Wszystkim polecam naukę w Linguo – mają świetną metodę i entuzjastycznych nauczycieli”.

To prawda. Mówi Pan Wojciech Hryniewicz – dyrektor szkoły Linguo. Na rynku jest wiele ofert, które tylko pozornie oferują dofinansowane szkolenia i kursy. Dla tego należy kierować się zdrowym rozsądkiem wybierając organizatorów kursów, którzy posiadają renomę i odpowiednie certyfikaty np. ISO 9001:2015 oraz są zarejestrowane w Bazie Usług Rozwojowych, gdzie uczestnicy kursów mają możliwość oceny kursów. Przykładowo nasza placówka posiada ocenę 4.5 na 5.

Pula środków jest ograniczona, więc obowiązuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”. Wszyscy zainteresowani powinni więc już dzisiaj zastanowić się nad tym jaki kurs lub szkolenie przyda się im najbardziej i zgłosić się do renomowanego organizatora.

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę