Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Możemy mieć przebój. Zachęcamy do głosowania!

„Misja Student”, czyli rockowa piosenka Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży bierze udział w internetowym głosowaniu, dzięki któremu ma szansę trafić na Listę Przebojów Kultowej Akadery. W poniedziałkowe popołudnie piosenka „Misja Student” została po raz pierwszy odtworzona w Radiu Akadera. Stacja istnieje od 50 lat, jest koncesjonowana i należy do grupy Polskich Rozgłośni Akademickich. Tuż po godzinie siedemnastej utwór został także opublikowany na stronie internetowej radia, gdzie można na niego oddawać głosy. Siła naszych „lajków” może sprawić, że trafi on na Listę Przebojów Kultowej Akadery, czyli znajdzie się w zestawieniu najbardziej energetycznych utworów rockowych.

Wszystkie osoby, którym podoba się piosenka „Misja Student”, zachęcamy do oddania na nią głosu:

https://akadera.bialystok.pl/glosowanie/lista-przebojow-kultowej-akadery/  

Krótkie przypomnienie: w marcu na portalu społecznościowym łomżyńskiej uczelni zawiązała się grupa #spiewajacapwsip. W ten sposób narodził się także muzyczny duet: Zuzanna Puchała, studentka oraz Jacek Bochenko, informatyk i grafik. Obydwoje z doświadczeniem muzycznym i potrzebą przekazywania poprzez muzykę pozytywnych doświadczeń i emocji. Jacek stworzył aranżację muzyczną, do której dodane zostały wokale Zuzy i jego. Nad nagraniem i montażem ścieżki dźwiękowej wykonawcy pracowali ze względu na epidemię zdalnie, w swoich domach. 

Wykonawców połączyła pasja, bo przecież muzyka łączy, dociera do ludzi poprzez konstelacje różnorodnych języków i obyczajów. O jej zbawiennym wpływie nie tylko na nastrój, ale także na zdrowie ludzi, znakomicie pisał w erudycyjnej książce „Muzykofilia. Opowieści o muzyce i mózgu” Oliver Sacks. 

Poniżej uczelniana piosenka na kanale YouTube: 

 

materiał nadesłany


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę