Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 26 listopada 2020 napisz DONOS@

Miej swój udział w sztuce teatralnej

Teatr Lalki i Aktora w Łomży poszukuje rekwizytów do planowanej realizacji „Koziołka Matołka” w reżyserii Jarosława Antoniuka.

- Potrzebujemy starych tekturowych tornistrów szkolnych z lat 60-70 – prosi łomżyński Teatr w przesłanym komunikacie -  małych tekturowych walizek, starych dziecięcych nart,  cylindrów oraz meloników. Realizatorzy sztuki liczą, że takie właśnie przedmioty zalegają gdzieś „w zapomnianym kącie szafy, na strychu lub w piwnicy”. Te „perełki” mają pomóc „stworzyć właściwy klimat powstającej scenografii” przedstawienia Koziołka Matołka.  - Niezależnie od ich stanu pragniemy nadać im drugie życie – obiecują artyści, a pamiętamy, jak pracownicy teatru ze scenografem Przemysławem Karwowskim na czele wspaniale odnowili ruchomą szopkę u kapucynów. Każdy, kto posiada takie przedmioty i chciałby ofiarować je teatrowi proszony jest o kontakt telefoniczny pod numerem 86 216 59 55 lub mailowy teatrlomza@hi.pl. Teatr prosi o wcześniejsze przesłanie zdjęć owych przedmiotów - „skarbów”, aby twórcy mogli ocenić czy będą mogli je wykorzystać na scenie w przedstawieniu.

 

Ofiarodawcy w podzięce i dla radości oglądania „podarowanych skarbów” Teatr zaprosi na spektakl „Koziołek Matołek”, którego premiera jest planowana 6 marca 2021 roku.

 


 
Zobacz także
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę