Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 06 grudnia 2023 napisz DONOS@

Luksusowo w ZSCKR w Marianowie

- Przede wszystkim bezpiecznie, ale i komfortowo będą jeździć nasi uczniowie na różnego rodzaju wycieczki, wyjazdy edukacyjne czy integracyjne – cieszy się Sławomir Łomotowski, dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie i z uśmiechem prezentuje Mercedesa i VW-a. - Nówki - zachwala.

Dzięki funduszom pozyskanym z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w kwocie 650 000 złotych – mówi Łomotowski -  mogliśmy kupić dwa luksusowe, na swój sposób, pojazdy do przewozu osób, ponieważ ostatni taki zakup był 12 lat temu – przypomina. 

- Zakupiliśmy 7-osobowego Volkswagena UW Multivan i 24-osobowego Mercedesa-BENZ Sprintera. Będziemy wykorzystywać je do przewozu uczniów i pracowników placówki. Są to auta nowoczesne, wydajne, dobrze wyposażone, zapewniające komfortowe warunki jazdy, i co więcej, ich wygląd robi duże wrażenie, nawet na tych osobach, które zwolennikami motoryzacji nie są - z dumą opowiada dyrektor.

W autobusie 24-osobowym, zmieści się klasa z opiekunem. Otwiera to wiele możliwości wyjazdowych. W wyjazdach mniejszych delegacji dobrze sprawdzi się Multivan, szczególnie, gdy zacznie się planowany remont warsztatów. Wówczas pojazdy, zgodnie z zapewnieniami dyrekcji, będą służyć do dojazdów na praktyki zawodowe uczniów poza terenem szkoły.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę