Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.zw.com.pl

Boguski: zawodnik Engelów dwóch

W zespole ŁKS Łomża gra czterech zawodników, o których niedługo będzie głośno: Paweł Strózik, Marcin Truszkowski, Mariusz Marczak i Rafał Boguski.

Najbardziej znany jest ten ostatni. Urodzony w Ostrołęce 21-letni napastnik podpisał niedawno kontrakt z Wisłą Kraków. „Dziki” trafił do zespołu mistrza Polski dzięki rodzinnym koneksjom. Trener Browaru Jerzy Engel jr polecił go swojemu ojcu, który jest szkoleniowcem „Białej gwiazdy”. Krakowski klub zapłacił za Boguskiego 400 tys. zł i... wypożyczył go do ŁKS Browar do końca sezonu.

– Przez wiele lat występowałem w Łomży i przed odejściem do Wisły mam zamiar pomóc zespołowi awansować do II ligi – deklaruje Boguski. – Fakt, że podpisałem kontrakt z zespołem mistrza Polski, nie spowodował, że woda sodowa uderzyła mi do głowy. Będzie mi żal opuszczać drużynę i Łomżę. Na razie nie stawiam sobie celów, które miałbym realizować w Krakowie. Nie liczę na przychylność trenera Engela seniora. Wierzę, że będzie sportowa rywalizacja i szkoleniowiec będzie stawiał na najlepszych. Czy będę drugim Żurawskim czy Frankowskim? Nie, będę Boguskim – kończy 21-letni napastnik.

– W przyszłym sezonie będę musiał sobie radzić bez Boguskiego. Ciężko trzymać go jednak w III lidze. To piłkarz, który zdecydowanie wybija się w tej klasie. Na tym poziomie więcej już nie osiągnie – uważa Engel jr.

źródło: Życie Warszawy

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę