Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Przedszkole Niepubliczne Motylek – Przedszkole inne niż wszystkie.

Motylek - przyjazny dla dzieci zdrowych i z niepełnosprawnością w stopniu lekkim, umiarkowanym, znacznym i głębokim. Ciepło, opieka, kreatywność, otwartość to nasza wizytówka. Nie oszczędzamy na jakości.

Trudne pytania: Które przedszkole spełni moje oczekiwania? Będzie miejscem bezpiecznym, rozwijającym zainteresowania, które otoczy troską najmłodszych? Na te i inne pytania odpowiadam: Przedszkole Niepubliczne Motylek!

Starannie dobrana oferta zajęć, własny, bezpieczny plac zabaw, doskonałe wyposażenie, które na bieżąco jest uzupełniane o nowe, atrakcyjne akcesoria sprzyjające rozwojowi psychomotorycznemu dzieci to wszystko brzmi jak slogan, ale w tym przedszkolu spełniamy marzenia rodziców.

Wiedza oparta wieloletnim doświadczeniem, zaufaniu rodziców i radości na małych buziach to decyduje o wysokiej jakości świadczonych usług.

W naszym przedszkolu swoje miejsce znajdą dzieci zdrowe oraz o specjalnych potrzebach edukacyjnych, dzięki indywidualnemu podejściu oraz konieczności integracji nastawionej na tolerancję i akceptację inności. Szereg zajęć specjalistycznych, między innymi terapia ręki, muzykoterapia, dogoterapia, zajęcia z psychologiem, pedagogiem specjalnym, komunikacja alternatywna PECS , logopedia, integracja sensoryczna, rehabilitacja, trening umiejętności społecznych pomogą dzieciom zmniejszyć deficyty rozwojowe i otworzyć się na świat. Bogata oferta zajęć dodatkowych, w skład których wchodzą zajęcia taneczno-rytmiczne, język angielski, gimnastyka ogólnorozwojowa i korekcyjna rozwinie wrażliwość, kreatywność i umiejętności Twojego dziecka.

Bogata baza dydaktyczna i asortymentowa naszego przedszkola, wykwalifikowana kadra oraz mało liczne grupy: powszechna i terapeutyczna zapewnią optymalny rozwój. Ponadto posiadamy specjalistyczny sprzęt: wózki, krzesełka do karmienia oraz stały nadzór kamer dzięki zainstalowanemu monitoringowi, do którego mają dostęp również rodzice. Dzieci mogą liczyć na domowe, smaczne posiłki, przygotowywane przez naszą kuchnię RDA Katering.

„Pozwólmy dzieciom zamienić się w wielobarwne, szczęśliwe motyle!”

Przedszkole Niepubliczne Motylek

ul. Ks. Janusza I 1/33

18-400 Łomża

Tel.: 577 016 220

e-mail: motylek.sekretariat@gmail.com

https://www.facebook.com/Przedszkole-Niepubliczne-Motylek-502612953261550/

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę