Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 26 lutego 2024 napisz DONOS@

Lew i Ptak na scenie w Teatrze Lalki i Aktora

Ponad trzymiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią Teatr Lalki i Aktora w Łomży znów otworzy się dla widowni. W najbliższą sobotę 27 czerwca o godzinie 17.00 w Teatrze odbędzie się premiera spektaklu „Lew i Ptak”. Ten spektakl będzie pierwszym po tak długiej przerwie, ale jednocześnie ostatnim – zamykającym sezon artystyczny 2019/2020.

„Lew i Ptak”  to historia inspirowana książką Marianne Dubuc. Spektakl dedykowany jest najmłodszym widzom. To intymna, pozbawiona słów, a bogata w formie poetycka opowieść o przyjaźni i tolerancji. Pewnego dnia samotny lew odnajduje rannego ptaka i tak właśnie rozpoczyna się ich niezwykła relacja… 
Widowisko zrealizowały dwie twórczynie europejskiego teatru: Kata Castó z Węgier i Julia Skuratova z Litwy oraz doskonale znany widzom łomżyńskiego teatru Bogdan E. Szczepański. Próby do tego przedstawienia odbywały się w marcu i pierwotnie premiera miała się odbyć pierwszego dnia wiosny, ale niestety epidemia zmusiła nas do zmiany planów.  
- Bardzo tęskniliśmy za standardową formą naszej pracy oraz za Państwem, dlatego wiadomość o możliwości zrealizowania premiery jest dla nas radosna, budująca i daje ogromną nadzieję na przyszłość  - przekazuje Łukasz Borotyński z łomżyńskiego teatru zaznaczając, ze w związku z obowiązkiem dostosowania się do nowych warunków prezentacji wydarzeń artystycznych uprzejmie informujemy, że na sobotni spektakl mamy dostępną ograniczoną ilość miejsc, dlatego zwracamy się z prośbą o wcześniejszą rezerwację telefoniczną biletów. - Sobotni spektakl będzie pierwszym, tak długo wyczekiwanym po tak długiej przerwie, ale jednocześnie ostatnim – zamykającym sezon artystyczny 2019/2020. Głęboko wierzymy, że to będzie optymistyczne pożegnanie z Państwem na czas wakacyjny i w przyszłym sezonie będziemy mogli spotykać się już bez żadnych przeszkód, strachu i ograniczeń oraz razem wyruszyć w kolejne, teatralne podróże - dodaje.

240206081801.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę