Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 29 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi ze strony: frodo.wsa.edu.pl/~lkslomza/

Pomeczowe wypowiedzi

Po meczu specjalnie dla naszej strony wypowiedzieli się odnośnie dzisiejszego meczu: bramkarz ŁKS-u Karol Salik i trener Tadeusz Gaszyński:Po meczu specjalnie dla naszej strony wypowiedzieli się odnośnie dzisiejszego meczu: bramkarz ŁKS-u Karol Salik i trener Tadeusz Gaszyński:


Karol Salik: Mecz w naszym wykonaniu był ciekawy. Po wpadce w meczu ze Spartą Augustów chciałem się zrehabilitować, ale dzisiaj nie miałem wielkiego pola do popisu bo wiadomo mecz w sumie był jednostronny. Myślę, że z meczu na mecz będzie coraz lepiej. Dzisiejsze zwycięstwo napewno cieszy i mam nadzieje, że następne mecze będziemy już tylko wygrywać. Chciałbym pochwalić także kibiców, którzy licznie przybywają na stadion i dopingują nam, czym nam bardzo pomagają w grze.

Tadeusz Gaszyński: Zagraliśmy dzisiaj dobre spotkanie, przeprowadziliśmy kilka naprawdę płynnych, ładnych akcji po lewej stronie boiska. Po drugiej stronie bardzo aktywny był Grzesiek Pieczywek, bardzo aktywny był Jacek Lis. Bardzo mądrze grą defensywną kierował Marcin Sawko i Arek Chrobot. Gra się tak jak przeciwnik pozwala. Dziś nam przeciwnik pozwolił na wiele, ale nie możemy nie dostrzegać tego, że chcieliśmy dzisiaj grać, chcieliśmy zdobywać bramki, a w dzisiejszym spotkaniu zdobyliśmy ich siedem. Chciałbym bardzo pochwalić łomżyńskich kibiców. Myśle, że zawsze tak będzie, że gdy przybędą trudne chwile, kiedy nie będzie nam się gra układała kibice będą zawsze z nami, będą zawsze nam kibicować. Zawsze chwalę łomżyńskich kibiców za ładny doping, który napewno ułatwia nam, szczególnie grę na własnym stadionie.

autor: Barthor

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę