Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 13 czerwca 2024 napisz DONOS@
Zarezerwuj miejsce już teraz!

Matura 2021! Kurs Maturalny z dofinansowaniem 85 proc.

Ruszyła kolejna rekrutacja na Kursy Maturalne w ramach dofinansowania z Bonu Szkoleniowego. Można sporo zaoszczędzić. Uczestnicy pokrywają jedynie 15 procent regularnej ceny za Kurs.

Kursy Maturalne kierowane są do osób, które chcą powtórzyć przerabiany w szkole materiał, osób które chcą przygotować się do egzaminów maturalnych oraz do studiów.

- Te Kursy prowadzimy już od dwunastu lat i w tym czasie setki uczniów z powodzeniem uczestniczyło w naszym programie. Dzięki pracy w dobrych warunkach, z dobrymi nauczycielami i ekspertami, nasi absolwenci zdają egzamin maturalny na bardzo wysokim poziomie – mówi Jan Romańczuk z LCE LOGOS w Łomży.

Kursy odbywają się w dogodnych godzinach, tak, by ułatwić maturzystom przygotowania i powtórki z takich przedmiotów jak: Matematyka, Fizyka, Historia, Biologia, Geografia, Chemia, Wos, Język polski, Język angielski.

Oszczędność czasu i pieniędzy

- W tym roku uruchomiliśmy Kursy Maturalne z dofinansowaniem w ramach Bonu Szkoleniowego. Łącznie z tej oferty skorzystało około 300 osób, co pokazało nam jak duże zapotrzebowanie jest w tej chwili. Dzięki temu, że uczestnicy pokrywają jedynie 15 procent regularnej ceny za Kurs, można sporo zaoszczędzić i dzięki temu uczestniczyć w kursach przygotowujących z kilku przedmiotów – dodaje Jan Romańczuk.

Zajęcia odbywają się w Waszych szkołach w Łomży, Zambrowie, Kolnie, Grajewie, Siemiatyczach, Wysokiem-Mazowieckiem i Bielsku Podlaskim, Suwałkach, Hajnówce, Białymstoku oraz w siedzibie LOGOS w Łomży.

 Warto już teraz zarezerwować miejsce, by jak najszybciej rozpocząć przygotowania do Egzaminu Maturalnego. Na stronie internetowej www.zdammature.com możesz zostawić swoje dane – odezwiemy się do Ciebie i powiemy co trzeba zrobić, by jak najszybciej rozpocząć Kurs Maturalny z dofinansowaniem.

Więcej informacji w siedzibie LOGOS w Łomży przy ul. Wyszyńskiego 6/44.
Tel.  517 171 162, 577 501 801

autor tekstu: LCE LOGOS

tekst płatny


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę