Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 03 grudnia 2023 napisz DONOS@

Nagrody dla młodych pasjonatek fotografii z łomżyńskiej Dwójki!

Zdjęcia Magdaleny Duchnowskiej uczennicy klasy Va oraz Oliwii Borawskiej uczennicy klasy 8b ze Szkoły Podstawowej nr2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży zostały nagrodzone w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym pt.: #zostańwdomu_bądźkreatywny.

Konkurs zorganizował Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku. Uczestnicy mieli pokazać kreatywne sposoby spędzania czasu w domu podczas trwania stanu epidemii.

Obie nagrodzone pasjonatki fotografii z SP 2 w Łomży są podopiecznymi Jacka Sokołowskiego, który w szkole prowadzi kółko fotograficzne.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę