Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@

Dzień Teatru Publicznego 2020 „on-line”

Nie będzie jak w latach poprzednich „groszowych spektakli” na żywo, ale Teatr Lalki i Aktora w Łomży, tak jak i ponad 100 teatrów z całej Polski, przypomina o Dniu Teatru Publicznego. - Tegoroczna akcja została przeniesiona w całości do internetu – Chcemy, abyście zobaczyli, że jesteśmy, ciągle działamy, ale przede wszystkim, że #CZEKAMY – na Was i na to, że będzie lepiej – zapowiada Łukasz Boratyński z TLiA.

Tegoroczne obchody Dnia Teatru Publicznego rozpoczniemy 16 maja 2020 i będziemy kontynuować przez cały kolejny tydzień. W ramach tegorocznej edycji udostępnimy „Proces” w adaptacji i reżyserii Jarosława Antoniuka, który będzie można obejrzeć online w dniach 21 - 23 maja 2020. Nagranie będzie dostępne na naszej stronie internetowej oraz Facebooku. Spektakl powstał na podstawie surrealistycznej powieści Franza Kafki, która zapisała się w historii literatury jako metafora totalitaryzmu i zarazem opowieść o samotności człowieka we współczesnym świecie. Historia bohatera spektaklu pokazuje, jak wszechwładne i ogarnięte biurokracją państwo odbiera obywatelowi prawo do prywatności i wolności. Józef K. pewnego ranka znajduje się w absurdalnej sytuacji, nie zna bowiem powodów swojego zatrzymania, podejmuje jednak nierówną walkę z bezdusznym systemem, którego motywów nie potrafi zrozumieć.

 


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę