Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 24 lutego 2024 napisz DONOS@

Studencki KONCERT LIVE prosto z kuchni Funkasanki

Kawkę? Herbatkę? A może koncert? Usiądźcie wygodnie i... spędźcie wtorkowy wieczór przy muzyce na żywo. Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza na KONCERT LIVE prosto z kuchni zespołu Funkasanki z Łomży.

Duet Funkasanki to artystyczne małżeństwo z Łomży. Anna Kaptór śpiewa, gra na pianinie i sięga po syntezatory oraz flet poprzeczny. Przemek Starachowski jest znanym od lat perkusistą, sampluje i też wzbogaca brzmienie o syntezatory. Razem występują na scenie od ponad 5 lat. W 2017 roku wydali własnym nakładem swój debiutancki album „Funkasanki”. Rok później, w ramach projektu My Name Is New wytwórni Kayax, wyszedł ich singiel Where are you.  W 2020 wracają z singlami Unspoken i Split Day, zapowiadającymi ich drugi album „Last Call”.|
Ania i Przemek mówią o sobie: „Jesteśmy parą muzyków wrażliwą na sztukę i piękno, lubiącą oglądać filmy i fotografie, nałogowo chodzącą na wystawy i spacery, zawsze głodną nowych smaków. Lubimy oglądać ludzi.” 
- Muzyka Funkasanek to prawdziwy chill w głośnikach. Nie może Was zabraknąć! - zaprasza na ich KONCERT LIVE NZS UW. - A po koncercie zostańcie na AFTER - swój DJ set zagra dla Was Huckleberry Spinn

KIEDY: wtorek, 14 kwietnia, godz. 20:00
GDZIE: przed Twoim komputerem/telefonem
Nie trzeba się zapisywać - koncert odbędzie się jako transmisja live w poście na wydarzeniu.
https://www.facebook.com/events/827178541134560/

 


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę