Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pracownicy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy poddani badaniu na obecność koronawirusa

Osiemdziesięciu pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy zostało poddanych badaniu na obecność koronawirusa. Akcję przeprowadzili na szkolnym boisku pracownicy łomżyńskiej Stacji Pogotowia i Grupy Nadzieja.

- W związku z pojawieniem się dodatnich przypadków koronawirusa u pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Piątnicy, przy współpracy z pogotowiem ratunkowym i grupą Nadzieja, odbyło się pobranie próbek od osiemdziesięciu nauczycieli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, zostały pobrane od nich wymazy - mówi wójt gminy Piątnica Artur Wierzbowski.

Badanie było przeprowadzone w nietypowy sposób. Podobnie jak w Niemczech czy Stanach Zjednoczonych.

- Bardzo bezpieczny. Każdy z nauczycieli podjeżdżał swoim prywatnym samochodem, uchylał okienko, a pracownicy pogotowia i grupy Nadzieja z zachowaniem wszelkich środków ostrożności i bezpieczeństwa pobierało wymazy od pracowników. Mam nadzieję, iż wszystkie te wyniki będą ujemne i nauczyciele zgodnie z zaleceniami pana premiera, w dniu ogłoszenia powrotu do szkoły będą opiekowali się dziećmi - dodaje Artur Wierzbowski.

Akcję pobierania próbek do badań pomagali koordynować łomżyńscy policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę