Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Pożar łąk i trzcin w Narwiańskim Parku Narodowym

Pożar jest bardzo trudny do opanowania i jeszcze nie wiadomo nawet, jaką zajmuje powierzchnię. Podlascy strażacy walczą z pożarem łąk i trzcin w Narwiańskim Parku Narodowym.

Palą się łąki m.in. w okolicach Radul, Pajewa i Kurowa. Jak nam powiedział rzecznik białostockich strażaków Paweł Ostrowski pożar jest trudny do ugaszenia, bo na tereny bagienne nie da się wjechać ciężkimi wozami i strażacy ograniczają się tylko do tego, żeby ogień nie rozprzestrzeniał się na kolejne obszary.

Na miejscu jest 13 zastępów straży pożarnej, a zgłoszenie strażacy dostali przed 20:00. Jak dodaje Paweł Ostrowski - łuna ognia widoczna jest z bardzo daleka - dlatego do strażaków docierają ciągłe zgłoszenia od mieszkańców o tym pożarze.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę