Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 23 września 2023 napisz DONOS@

Miasto odwołuje imprezy... na razie do końca maja

- W związku z pandemią koronawirusa i ogłoszonym standem epidemicznym oraz ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców, wszystkie planowane do końca maja 2020 r. wydarzenia kulturalno – rozrywkowe, których organizatorem lub współorganizatorem jest Urząd Miejski w Łomży, zostają odwołane – przekazał Łukasz Czech. - Decyzja taka została podjęta, gdyż w tej chwili nie wiadomo, jak długo może potrwać wprowadzony przez rząd zakaz organizowania imprez masowych i zgromadzeń powyżej 50 osób.

W tym roku nie odbędą się: Jarmark Wielkanocny, obchody Święta Flagi, Motoserce, Noc Muzeów i połączone z nią oficjalne otwarcie Hali Kultury, Miejski Dzień Dziecka oraz Dni Wielokulturowej Łomży. 
- Wspólnie ze studentami zdecydowano o odwołaniu tegorocznych Juwenaliów – przekazuje Łukasz Czech dodając, że nie została jeszcze podjęta decyzja odnośnie zaplanowanego na początek czerwca Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Walizka. - Rozważana jest natomiast możliwość przeniesienia obchodów Dni Łomży na koniec sierpnia i połączenie ich z Gościńcem Łomżyńskim. 

Miejski urzędnik zaznacza, że decyzje o wydarzeniach, które miałyby się odbyć w Łomży w drugiej połowie roku będą podejmowane w późniejszym terminie, w miarę rozwoju sytuacji związanej z koronawirusem w Polsce.

 


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę