Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 23 kwietnia 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.gazeta.pl

Rozbić Ceramikę

ŁKS idzie przez rozgrywki niczym burza. Jak na razie łomżanom nie udało się wygrać tylko z rezerwami Legii w Warszawie. Ostatnio pokonali dwie inne czołowe drużyny grupy pierwszej trzeciej ligi - Pelikana Łowicz i Mazowsze w Grójcu. Po tym drugim zwycięstwie strzelec jedynego gola Mariusz Marczak stwierdził, że spróbuje z kolegami nie przegrać ani razu do końca rundy.

- Każdy mecz jest bardzo ciężki, w każdym można zgubić punkty - mówi trener Jerzy Engel junior. Po chwili jednak dodaje: - Ale najbliższe spotkanie gramy u siebie i liczymy na wygraną.

Do Łomży przyjeżdża Ceramika Paradyż, która poprzedni sezon zakończyła z identycznym dorobkiem, jak gospodarz dzisiejszej potyczki (początek o godz. 16). Jednak drugi rok gry na tym poziomie rozgrywek rozpoczęła dużo gorzej. Jak na razie jej piłkarze zdobyli tylko pięć punktów - wszystkie po remisach.

- W Paradyżu mieli aspiracje, podobne do naszych i teraz narasta tam frustracja - mówi Engel junior. - Rywale wyjdą na boisku walczyć, niczym zranione zwierzę.

Jednak determinacją oraz zaangażowaniem i tak trudno będzie im dorównać gospodarzom, którzy w każdym meczu zostawiają na boisku mnóstwo zdrowia i nie żałują kości. Ani swoich, ani rywali - w sześciu meczach zobaczyli już 19 żółtych kartek.

- Mamy szeroką kadrę, jedenastu zawodników gra, ale dziesięciu następnych czeka tylko na swoją okazję - przekonuje trener ŁKS-u. - Nie boimy się kontuzji, kartek ani też zmęczenia. To młode chłopaki, z każdym meczem coraz więcej biegają, walczą i co najważniejsze lepiej grają.

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę