Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

„Koty” z „Dwójki” na wystawie w Białymstoku

Główne zdjęcie
Oliwier Siedler 10 lat

Fotografie uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży kolejny rok z rzędu zostały zauważone przez komisję Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego „S.O.S dla bezdomnych kotów!”.13 prac uczniów „Dwójki” można obejrzeć na wystawie w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

Izabela Kryszajtys 14 lat
Izabela Kryszajtys 14 lat
Julia Dąbrowska 12 lat
Julia Dąbrowska 12 lat
Sebastian Rogowski 14 lat
Sebastian Rogowski 14 lat

17 lutego w Polsce obchodzony jest Światowy Dzień Kot. Dzień po święcie w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku odbyło się uroczyste otwarcie wystawy połączone z wręczeniem nagród laureatom konkursu Konkursu Fotograficznego „S.O.S dla bezdomnych kotów!”. Swoje prace przesłali także uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży, których pasją do fotografii zaraża nauczyciel Jacek Sokołowski. Jak przekazuje w tegorocznej edycji konkursu prace uczniów z łomżyńskiej podstawówki w jednej kategorii zmierzyły się z pracami uczniów szkół średnich. Okazuje się, że komisja konkursowa do prezentacji na wystawie pokonkursowej zakwalifikowała prace fotograficzne czwórki uczniów „Dwójki”: Oliwiera Siedlera (kl. Va), Julii Dąbrowskiej (kl. VIa), Izabeli Kryszajtys (kl. VIIIb) oraz Sebastiana Rogowskiego (kl. VIIIb).

Gratulujemy Oliwierowi, Julii, Izabeli oraz Sebastianowi, ich rodzicom oraz opiekunowi Jackowi Sokołowskiemu.

230804070022.gif

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę