Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 15 lipca 2024 napisz DONOS@

Francesco Napoli na Dni Łomży

Zespół Extazy, Top Girls i Francesco Napoli mają wystąpić podczas koncertu z okazji Dni Łomży. Władze miasta zawarły już umowy z menadżerami „gwiazd”. Koncert odbędzie się w sobotę 13 czerwca. W Polsce będzie to długi weekend po Bożym Ciele.

Dni Łomży związane są z rocznicami nadania praw miejski. Te Łomża otrzymała od księcia Janusza I Mazowieckiego 15 czerwca 1418 r. Koncerty disco polo z okazji czerwcowych „urodzin” miasta organizowane są od 2017 roku. Muzyka „łatwa i przyjemna” na muszlę przy ul. Zjazd ściąga tysiące wielbicieli tego gatunku. I choć do wydarzenia jest jeszcze cztery miesiące okazuje się, że są już zakontraktowane gwiazdy. Z danych Urzędu Miejskiego wynika, że podpisano trzy umowy na występy podczas koncertu 13. czerwca.  Na scenie wystąpią Zespół Extazy, Top Girls i Francesco Napoli. Pierwszy z nich za występ w Łomży ma otrzymać 15 tys. zł, drugi 22 tys. zł, a Włoch na stałe mieszkający w Niemczech aż 35 670 zł. 

Francesco Napoli na karierę rozpoczął tam w latach 80. Najbardziej znane piosenki to: „Balla Balla”, „Borneo”, „Piano piano”, „Marina”, „Ciao Italia”. Jak podaje Wikipedia jego ostatnia płyta sprzedała się w nakładzie 12 milionów egzemplarzy, w 44 krajach. 


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę