Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Boguski jest najlepszy...

Główne zdjęcie
Rafał Boguski w meczu z Mlekovitą

Rafał Boguski „jest najlepszym napastnikiem trzeciej ligi” - twierdzi na łamach Przeglądu Sportowego Jerzy Engel senior. Szkoleniowiec Wisły Kraków wierzy, że już niebawem o sile jego zespołu nie będą stanowić wyłącznie doświadczeni piłkarze, ale również młodzi - tacy jak Rafał Boguski z Łomży.

„Nie rezygnujemy z takiego modelu. Wierzę, że niedługo kimś takim stanie się Konrad Gołoś, a za rok lub dwa Rafał Boguski. Wykupiliśmy go z ŁKS Łomża i wypożyczyliśmy na bieżący sezon. Jest najlepszym napastnikiem trzeciej ligi" - podkreślił Jerzy Engel w wypowiedzi dla Przeglądu Sportowego.

Rafał Boguski ma 21 lat. Jest wychowankiem ŁKS Łomża

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę