Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Łomżyńscy tancerze Hip Hop docenieni w Białymstoku

Całe podium i jeszcze więcej zdobyli młodzi łomżyńscy tancerze podczas rozgrywanych w białostockim klubie FAMA zawodów 4 Konetk Winter Contest. Łomżanie najwięcej tytułów zgarnęli w kategorii Hip Hop do 14 lat Basic. Wygrała Maja Krzoska, druga była Ola Brulińska, trzecia Kinga Krukowska, czwarta Zuzanna Broniek, a w najlepszej ósemce znalazła się jeszcze Patrycja Krajewska. Wszystkie dziewczyny to reprezentantki Studio Tańca B.K.Step Marka Kisiela.

W białostockich zawodach rywalizowało kilkuset tancerzy z całej Polski. Studio Tańca B.K.Step reprezentowało 30 osób z grup: Homies Crew, The Sharp One Crew i B.K.Team. Po kwalifikacjach do walki o miejsca na podium stanęło 10 z nich. Poza świetnie reprezentującymi się tancerkami w kategorii Hip Hop do 14 lat Basiczy, które zdobyły całe podium i jeszcze więcej docenieni zostali także:  Kasia Boguska, która zajęła 4 miejsce w kategorii Hip Hop do 14 lat Master, Natalia Kisiel, która znalazła się w TOP 8 i Oliwia Gołębicka TOP 16 w kategorii Hip Hop od 15 lat Master, oraz Wiktoria Kosmowska, Magdalena Zubrycka, Maja Dymczyk, które trafiły do TOP 16 w kategorii Hip Hop od 15 lat Medium. 

 

240206081801.gif
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę