Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 25 lutego 2024 napisz DONOS@

Świat 2019 roku w zdjęciach 4lomza.pl

Główne zdjęcie
32. Międzynarodowy Festiwal Teatralny „Walizka”

Jakie mijający rok odcisnął ślady w zdjęciach można zobaczyć w corocznym podsumowaniu. Między zabawnymi są i te zmuszające do zastanowienia, może zadumy. Niestety, mała herbata czy kawa może się szybko skończyć, a Państwo zostaniecie z suchym kubkiem w połowie mam nadzieję dobrej zabawy.

Tradycyjnie, temu podsumowaniu towarzyszy poszukiwanie uniwersalnego, wspólnego (sic) gustu. Dlatego, każdy z Państwa, może zagłosować na szczęśliwe 13 zdjęć. Suma zapewne da nam coś, ale niestety nie ma pewności, że będzie to wspólny gust.

Życzę szczerego odbicia się w tych zdjęciach.

Marek Maliszewski

https://wkadrze.4lomza.pl/galeria/11


 
Zobacz także
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę