Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Podziękowanie

Sołtys wsi
KUPNINA
Pan Wojciech Kubrak Starosta Łomżyński
Panie Starosto W imieniu mieszkańców wsi Kupnina jak również we własnym, dziękuję Panu za decyzję w sprawie poprawienia drogi powiatowej na odcinku Serwatki - Kupnina.
Od wielu lat otrzymywaliśmy zapewnienia i obietnice poprawienia tej drogi, na której było więcej wybojów niż przejezdnych fragmentów. Nigdy nie zostały te obietnice dotrzymane, a burmistrz Nowogrodu „zapomniał” iż istnieje Kupnina.
Dlatego też jesteśmy Panu wdzięczni za poprawienie jej stanu, mając nadzieję, że zostaną również podjęte kroki umożliwiające położenie asfaltu na tym odcinku. Pańska pomoc w doprowadzeniu tej drogi do porządku niech będzie przykładem dla burmistrza Nowogrodu, który być może w roku przedwyborczym zrealizuje obietnice jakimi zasypywał mieszkańców Kupniny przed wyborami.
Przy okazji pragnę również podziękować redakcji „Głosu Nowogrodzkiego”, która okazała się skutecznym i wiarygodnym pośrednikiem w tak szczęśliwym dla naszej wsi załatwieniu sprawy. Łączę wyrazy poważania

Chludziński Eugeniusz


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę