Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@

Zawody wędkarskie

 W dniu 24. 06. 2007 r. odbyły się na Narwi między Nowogrodem, a Szablakiem zawody wędkarskie zorganizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Nowogrodu. Udział wzięło 22 zawodników, w tym 5 z Nowogrodu. O zwycięstwie zdecydowała waga złowionych ryb. Od godz. 530 do 1130 trwała rywalizacja w sposobie wędkowania oraz sztuce sporządzania zanęt.Po zważeniu złowionych ryb okazało się, że I-sze miejsce zdobył z ilością 3,6 kg Marek Bagiński z Jednaczewa (on także złowił największą rybę-leszcza 1,5 kg), II-gie miejsce zdobył mieszkaniec Nowogrodu Krzysztof Wasik-2,8 kg i III-cie Marek Chojnowski z Łomży 1,8 kg.Na zakończenie, na którym obecny był Burmistrz Nowogrodu J. Piątek oraz Dyr. Departamentu z Urzędu Marszałkowskieg Magdalena Łyżnicka-Sanczenko. Głos zabrał Prezes SPN Maciej Estkowski, który podziękował zawodnikom za liczny udział i zdyscyplinowanie, sędziom za bezinteresowną, społeczną pracę oraz właścicielowi sklepu wędkarskiego E. Kurczewskiemu z Łomży za pomoc w zorganizowaniu zawodów. Wręczone zostały cenne nagrody oraz drobne, przydatne upominki każdemu z uczestników. W trakcie towarzyskiego grilla wymieniono między sobą spostrzeżenia i doświadczenia. Wszyscy umówili się na następne, przyszłoroczne zawody wędkarskie.

Redakcja

 
Głos Nowogrodzki
śr, 18 lipca 2007 15:24
Data ostatniej edycji: śr, 18 lipca 2007 15:26:15

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę